Pár nezaujatých poznámek zaujatého pozorovatele k průběžným výsledkům

 

Týmy

Zatímco na prvních šesti místech pořadí týmů po třetím dvoudni zůstalo stejné (i když rozdíly bodů mezi jednotlivými pozicemi dávají tušit budoucí lítý boj o každý bodík), od sedmého místa se hnuli všichni nahoru nebo (logicky) dolů. Neochvějně se své 9. příčky drží jen Regada…

 

Birdie

Víte, na kterém hřišti hráči letos zahráli nejvíce birdie? Bylo jich 24 na slovenském Sedině! Největší počet jich během letošní Lobby Tour doposud zapsal Tomáš Milata (12). Co může být cennější než birdie? No, něco by se snad našlo: EAGLE Roberta Harlase na Hrubé Borši a co víc? HOLE IN ONE Tomáše Stegury tamtéž!

 

Finále

Ve finále máme po šesti turnajích už 16 hráčů. Dva z nich – Lucie Komorousová a Petr Chmela – si totiž dovolili zvítězit dvakrát.

 

Čechy versus Morava podporovaná Slezany aj slovenskými bratry

Sluší se věnovat pozornost počtu přihlášených hráčů z východu a západu. Oni ti na tom druhém místě, když tedy uvážíte z kolika jejich výsledků se nejlepší vybírají, budou možná i lepší….

 

Lídři

Můžeme to opakovat stále dokola: hrajte všechny turnaje, hrajte všechny turnaje, hrajte všechny turnaje …., ale je to marný, je to marný, je to marný…… Letos počítáme všechny! Žádná úleva za zpackanou hru nebo neúčast se prostě neposkytuje. Podle toho taky bude vypadat pořadí, že Beran, Slezáčková, Dušek a spol.. Z desítky lídrů po čtyřech turnajích jste prostě vypadli a jen ZÁZRAK by vás dostal zpět. I když, i zázraky se v golfu dějí…

 

Ženy

Pánové bacha, poprvé se mezi lídry Lobby Tour propracovala žena – a kdyby jen jedna, ale rovnou dvě: Hanka Slezáčková (jak ale výše zmíněno bohužel šance na portugalskou výhru byla pravděpodobně zmařena její kunětickou neúčastí) a Lucka Komorousová, která nezadržitelně stoupá k diamantovým výšinám. Lucko, nandej jim to!

Narozeniny

Dotaz rádia Jereven: proč už neslavíme nejbližší narozeniny hráče? Protože nevíme kdo a kdy je má. Do našeho formuláře datum nevyplňujete přesto, že po vás NIKDO NECHCE ROK narození, ale pouze den a měsíc.

VIP Lobby Cup v Portugalsku

Už jsme se vás ptali? Máme poslední čtyři místa. Neváhejte! Bude legrace. Nabídka je tady!